Dziennik Postępów Jeździeckich

Narzędzie stworzone przez trenerów i jeźdźców dla jeźdźców. Pomaga utrwalać i śledzić postępy w nauce jazdy konnej, a także dostosować treningi do danego poziomu konkretnego jeźdźca - w 100 krokach, od pierwszej lekcji na lonży aż do zdania egzaminu na SREBRNĄ odznakę jeździecką.

Dzięki niemu w każdym momencie będziesz dokładnie wiedzieć co już umiesz i co jeszcze przed Tobą. Będą to także wiedzieli Twoi rodzice, jeśli jesteś dzieckiem i instruktor w naszej Akademii Jeździeckiej J.J. Darboven oraz każdy inny, jeśli zdecydujesz się na przykład pojechać na obóz zabierając ze sobą swój Dziennik Postępów Jeździeckich. Dzięki temu nauka odbywać się będzie w sposób uporządkowany, od rzeczy łatwych do coraz trudniejszych, co ma ogromny wpływa na bezpieczeństwo podczas uprawiania tego pięknego sportu.

Za przejście każdego etapu będziemy Cię nagradzać, co będzie dodatkową motywacją do dalszej pracy. Ponadto swoimi odnotowanymi osiągnięciami możesz zawsze pochwalić się innym, a sam Dziennik przechować jako cenną pamiątkę swojej przygody z jeździectwem.