Zostań członkiem Klubu Jeździeckiego J.J. Darboven.

Dlaczego warto zapisać się do Klubu?

  • Otrzymasz klubowy czaprak i książeczkę sportowo-lekarską zawodnika.

  • Bezpłatnie weźmiesz udział w zawodach organizowanych przez Akademię Jeździecką J.J. Darboven.

  • Uzyskasz stały rabat na zakup produktów w Delikatesach J.J. Darboven oraz w sklepie internetowym.

  • Możesz wziąć udział w LIDZE J. J. Darboven - info poniżej.

Zapisz się już teraz :) - wypełnij formularz
Adres zamieszkania
Adres korenspondencyjny
jeśli inny niż adres zamieszkania
rozwiń zwiń
Po wypełnieniu formularza wnieś opłatę

Możliwość płatności osobiście w Akademii Jeździeckiej J.J. Darboven lub płatności przelewem:
J.J. Darboven Poland Sp. z o.o.
Numer konta w formacie IBAN w banku ING Bank Śląski S.A. w Warszawie
58 1050 0086 1000 0022 7363 6189
SWIFT CODE: INGBPLPW

W przypadku rozliczeń zagranicznych numer rachunku powinien zostać poprzedzony kodem kraju, tj.:
IBAN: PL58105000861000002273636189
SWIFT CODE: INGBPLPW

W tytule proszę wpisać: Klub wpisowe 150 zł, opłata członkowska za ...... rok, imię i nazwisko.

rozwiń zwiń

Jednorazowa opłata – wpisowe: 150 zł.
Roczna składka członkowska – 50 zł.

Regulamin Klubu

Zapisz się do LIGI J.J. Darboven i wygrywaj nagrody!

3.000 zł dla lidera rywalizacji..!

Zdobywaj BONY za starty. Do 1000 zł na zakupy dla każdego klubowicza..!

Masz ochotę zmierzyć się z innymi członkami naszego KLUBU i współzawodniczyć z nimi o nagrody?
Startuj w 2021 roku w dowolnych zawodach jeździeckich na terenie kraju (ujeżdżenie, skoki przez przeszkody, WKKW, powożenie, woltyżerka, rajdy długodystansowe, reining) i zdobywaj punkty.

Co trzeba zrobić, aby walczyć o nagrody?

1. Zapisać się do KLUBU. Przejdź do formularza

2. Potwierdzić zapisanie się do LIGI J.J. Darboven
– wysłać maila z numerem legitymacji klubowej Klubu Jeździeckiego J.J. Darboven
na adres konie@darboven.pl w treści wpisując: Przystępuję do rywalizacji
w ramach LIGI J.J. Darboven.

3. Startować w naszych barwach klubowych
– im więcej startów w zawodach w 2021 roku, tym większa kwota do wydania na zakupy w firmowych
Delikatesach i tym większa szansa na zdobycie głównej nagrody pieniężnej pod koniec roku.

4. Potwierdzić swój udział w zawodach
tj. w terminie do trzech dni po zakończonych zawodach wysłać e-mail zawierający:
– Imię i nazwisko zawodnika
– Datę, miejsce i rangę zawodów
– Klasę konkursu
– Zajęte miejsce
– Link do oficjalnej strony potwierdzający start

5. Wysłać swoje zdjęcie z zawodów
– z koniem odzianym w klubowy czaprak J.J. Darboven
(do 3 dni po zakończonych zawodach).

Liczy się udział w każdej oficjalnej imprezie jeździeckiej!!!

Możesz bawić się z nami cały rok lub dołączyć do rywalizacji w dowolnym momencie roku. BONY na zakupy rozdamy dwa razy - po pierwszym półroczu oraz na zakończenie roku. Nagrody pieniężne dla trzech osób rozdamy pod koniec roku.
Każdy klubowicz za każdy udział w zawodach otrzyma 1 punkt oraz kupon o wartości 50 zł na zakupy w firmowym sklepie (nie więcej niż 500 zł na każde półrocze).

I półrocze: Bony na zakupy

Każdy klubowicz, który startował w pierwszym półroczu otrzyma BON na zakupy (suma kuponów za wszystkie starty w pierwszym półroczu) - publikacja rankingu 27 sierpnia 2021 r.

II półrocze: Bony na zakupy i 6.000 zł – 3 miejsca nagradzane finansowo

Każdy klubowicz, który startował w drugim półroczu otrzyma BON na zakupy (suma kuponów za wszystkie starty w drugim półroczu) plus 3 miejsca nagradzane finansowo - publikacja rankingu 3 stycznia 2021 r.

Aktualizacja punktacji w każdy piątek o godz. 12.00 punktacja

Podsumowanie I półrocza 2021

Podsumowanie roku 2020

Podział nagród pieniężnych pod koniec roku

I miejsce 3.000 zł
II miejsce 2.000 zł
III miejsce 1.000 zł

Zasady opodatkowania nagród:

Zgodnie ze znowelizowanym art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy o PIT wolna od podatku jest:
wartość wygranych w konkursach i grach organizowanych i emitowanych (ogłaszanych) przez środki masowego przekazu (prasa, radio i telewizja) oraz konkursach z dziedziny nauki, kultury, sztuki, dziennikarstwa i sportu, a także nagród związanych ze sprzedażą premiową towarów lub usług – jeżeli jednorazowa wartość tych wygranych lub nagród nie przekracza kwoty 2000 zł (760 zł do końca 2017 r.).
Zwolnienie od podatku nagród związanych ze sprzedażą premiową towarów lub usług nie dotyczy nagród otrzymanych przez podatnika w związku z prowadzoną przez niego pozarolniczą działalnością gospodarczą, stanowiących przychód z tej działalności.
Do pobrania zryczałtowanego 10% podatku od wygranych nagród, nie objętych zwolnieniem, obowiązany jest płatnik – organizator konkursu – mający do dyspozycji nagrody rzeczowe.

rozwiń zwiń

Zasady przyznawania punktów:

Zawodnik otrzymuje 1 punkt za udział w każdej oficjalnej imprezie jeździeckiej (wynik musi być potwierdzony na oficjalnej stronie) bez względu na to czy jest to impreza jedno, dwu, czy trzydniowa i bez względu na ilość przejazdów i koni na których startuje. Warunkiem jest ukończenie konkursu. Punkty wymienione na BONY zerują się po pierwszym półroczu. Punkty zbierane na nagrodę pieniężną sumowane są przez cały rok. W przypadku takiej samej ilości udziałów w zawodach przy podziale nagród pieniężnych o przyznaniu nagrody za określone miejsce zdecyduje ranga punktowanych zawodów, w których klubowicze brali udział. Gdyby i tą metodą nie udało się wyłonić zwycięzcy, wówczas nagroda zostanie podzielona równo między uczestników posiadających tę samą ilość punktów.

rozwiń zwiń

Więcej informacji pod numerem telefonu 502 513 577 oraz adresem email konie@darboven.pl.

POWODZENIA!

Nasi Klubowicze

000/2017
Albert Darboven

Prawdziwy pasjonat i miłośnik kawy i koni. Właściciel Akademii Jeździeckiej J.J. Darboven oraz IDEE GESTUT- stadniny z utytułowanymi końmi wyścigowymi w Hamburgu. To właśnie ogromnemu entuzjazmowi Alberta Darbovena zawdzięczamy jakże prawdziwy slogan naszego obiektu- KAWA i KONIE- smak i pasja! Możliwie zdrowe i naturalne warunki hodowli, dbałość o dobrostan koni to zawsze nadrzędne wartości dla Alberta Darbovena, które z powodzeniem wiodą nadrzędny prym zarówno w stadninie w Niemczech, jak i Akademii Jeździeckiej J.J. Darboven w Rumi.
więcej mniej
001/2017
Dorota Matynia

Nazywam się Dorota Matynia, posiadam licencję instruktora sportu Polskiego Związku Jeździeckiego, drugą klasę sportową i jestem kierownikiem wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Od najmłodszych lat pracowałam jako instruktor jazdy konnej ucząc dzieci, młodzież i dorosłych trudnej sztuki jazdy konnej. Z wykształcenia jestem dyplomowanym fizjoterapeutą, ukończyłam również studia podyplomowe w zakresie zarządzania. Konie w moim życiu były od zawsze i zawsze miały wpływ na podejmowane przeze mnie decyzje. To nie tylko pasja, ale również sposób na życie. Do roku 2014 byłam czynnym zawodnikiem dyscypliny WKKW, startując na koniu Admirał (Vis Versa – Aragona po Szał, właściciel Mieszko Wędrowski), na którym obecnie startuje najbardziej utytułowany polski WKKWista ostatnich lat i trzykrotny olimpijczyk Paweł Spisak.
więcej mniej
003/2017
Natalia Jeziorska

Z perspektywy konia: Rozpoczyna się nowy dzień. Swoją drogą to ci ludzie są jacyś dziwni. Jedni czyszczą nam boksy, dają jeść, a jeżdżą na nas zupełnie inni. Przecież trzeba sobie na to zasłużyć! Ja i tak czekam na moją Natalkę. Mam nadzieje, że niebawem się pojawi. Ludzie mówią, że to niezły dziwak. Końmi zajęła się dopiero 14 lat temu. Nawet ukończyła Technikum Hodowli Koni i jest instruktorem jazdy konnej. Najbardziej lubi uczyć dzieci. Moja Natalka jest wtedy przeszczęśliwa. Początki z dziećmi nie zawsze są łatwe. Czasem szarpną za mocno, albo klapną ciężko na mym grzbiecie, ale jak Natalka już zaczyna je uczyć, to dzieci zaczynają rozumieć nie tylko Natalkę, ale również mnie. Wtedy zaczynają się miłe i przyjemne jazdy. Jest bardzo cierpliwa, zna się na koniach i lubi skoki przez przeszkody. O, właśnie idzie! Tylko po co wita się z tymi wszystkimi ludźmi. A już niepotrzebnie z tymi zarozumiałymi końmi! Wystarczyłoby, gdyby przywitała się tylko ze mną. No ale… poczochrała, pogłaskała, dała buziaka i za to ją właśnie lubię. Idziemy popracować. Do zobaczenia!
więcej mniej
004/2017
Monika Dosz
005/2017
Zuzanna Leman
008/2018
Katarzyna Kukowska
009/2018
Anna Rozkosz
010/2018
Oliwa Mamrot

Jestem instruktorem jazdy konnej oraz posiadam III klasę sędziowska w dyscyplinie skoków i ujeżdżenia, i właśnie ta ostatnia jest najbliższą mojemu sercu. Przygodę z tą dyscypliną zaczęłam w wieku 14 lat. Brałam udział w wielu zawodach ujeżdżeniowych w randze Regionalnej jak i Ogólnopolskiej. Dlaczego akurat ta dyscyplina? Odpowiedź jest prosta i trochę śmieszna. Mój koń nie znosił skakać, więc nie miałam wielkiego wyboru :) W momencie, gdy bardziej zaczęłam się w nią zagłębiać, to ją po prostu pokochałam. Dlatego w trakcie prowadzenia jazd najbardziej skupiam się na podstawach (podstawowych pomocach jeździeckich), dzięki którym, jeżeli każda jest na wysokim poziomie, to jazda staje się przyjemna, a koń jest wsłuchany w jeźdźca wręcz czekając na kolejne zadanie do wykonania, o które będzie poproszony. Niesamowite jest widzieć jeźdźca, który zaczyna rozumieć jak ogromny wpływ ma na konia, a w ciągu jednej jazdy potrafi zrobić krok milowy w przód w swojej przygodzie z jazdą konną. Właśnie to daje mi największą motywację do dalszej pracy!
więcej mniej
011/2018
Zuza Grot
012/2018
Karina Daniłowska
013/2018
Iga Kowalska
016/2018
Angelika Chabernal
017/2018
Jakub Ołoś
018/2018
Danuta Bielska
020/2018
Monika Waldach
022/2018
Wiktoria Binienda
023/2018
Konstancja Szymacha
024/2018
Maciej Wojtas

Moja przygoda z końmi na dobre rozpoczęła się podczas obozów studenckich w Stadninie Koni Olimpijskich w Mosznej. Wyjątkowe miejsce i ludzie sprawili, że zrodziła się moja wielka miłość do tych zwierząt oraz do sportów konnych. Od 2010 roku regularnie zwiększałem swoją wiedzę i umiejętności, co zaowocowało w 2015 roku kupnem własnego rumaka o wdzięcznym imieniu – Teddy Bear. Jest to „złoty koń” - wspaniały przyjaciel, z wielkim sercem do pracy i nienagannym charakterem. W 2017 roku wraz z Teddym rozpoczęliśmy treningi skokowe oraz zaliczyliśmy pierwsze starty w zawodach skokowych. W 2018 roku zajęliśmy 9 miejsce w Mistrzostwach Polski Amatorów w kategorii Senior oraz mieliśmy swój debiut w zawodach WKKW, do których na pewno będziemy jeszcze nie raz wracać :) W tym roku uzyskałem srebrną odznakę oraz III klasę sportową w skokach. Posiadam również ukończony podstawowy kurs gospodarza toru oraz uprawnienia sędziowskie III klasy w skokach, które uzyskałem w ramach podyplomowych studiów Hodowla Koni i Jeździectwo na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Można więc powiedzieć, że ostatnimi laty konie to moje życie i jedyne czego można mi życzyć to to, żeby ten stan się nie zmieniał :) Do zobaczenia na parkurach :)
więcej mniej
025/2018
Paweł Hołownia
026/2018
Julia Olejniczak
027/2018
Anna Podkowa
028/2018
Anna Świontek-Brzezińska
030/2018
Weronika Kuta
031/2018
Alicja Wasiak
032/2018
Edyta Jakimiak
033/2018
Natalia Kędzierska
036/2018
Anna Dąbrowska
037/2018
Liliana Stoltmann
038/2018
Zofia Tocha
039/2019
Wiktoria Sagan
040/2019
Maria Służewska
041/2019
Anna Piotrowska
043/2019
Natalia Świetlikowska
044/2019
Anna Smolarek
045/2019
Paulina Tomaszewska
046/2019
Martyna Rzepka
048/2019
Krzysztof Przyjemski
049/2019
Sonia Kwiatkowska
050/2019
Rafał Wojdyła
051/2019
Dominika Sikorska
052/2019
Natalia Sikorska
053/2019
Karolina Słoczyńska
054/2019
Paulina Pierzyńska
055/2020
Paulina Ślusarczyk
056/2020
Jakub Szeleżyński
057/2020
Dominika Lemke
058/2020
Ewelina Sokołowska
059/2020
Julia Nowosielska
060/2020
Natalia Sawicka
061/2020
Julia Lendzion
062/2020
Sylwia Babińska
063/2020
Zuzanna Litwin
064/2020
Paula Kawecka
065/2020
Agnieszka Michalska
066/2020
Małgorzata Kobiela
067/2020
Julia Turowska
068/2020
Karolina Marchwińska
069/2020
Iryna Lischynska
070/2020
Joanna Kwaśniewska
071/2020
Oliwia Kotowska
072/2020
Julia Saganowska
073/2020
Zuzanna Kopicka
074/2020
Aleksandra Kamińska
075/2020
Laura Kalak
076/2020
Zuzanna Włodarczyk
077/2021
Wiktoria Aszyk
078/2021
Anna Witomska
079/2021
Dominika Jankowska
080/2021
Dominika Patalan
081/2021
Paulina Patalan
082/2021
Ewelina Grosz
083/2021
Magdalena Gawłowska
084/2021
Karolina Jeschke
085/2021
Julia Kosior
086/2021
Alexandra Stenka
087/2021
Martyna Golla
088/2021
Natalia Hermann
089/2021
Weronika Michalska
090/2021
Magdalena Reinke
091/2021
Maksymilian Orlik
092/2021
Kinga Kosińska-Pawlędzio
093/2021
Julia Trochowska
094/2021
Iga Miklaszewicz
095/2021
Amelia Apanasewicz
096/2021
Zofia Apanasewicz
097/2021
Agata Richert
098/2021
Natalia Niedzielska
099/2021
Liwia Lipska
100/2021
Julia Kaleta
101/2021
Wiktoria Pscolovskas
102/2021
Gracjana Wendt