„Niektórzy mówią - sporty końskie. Ja nazywam to pasją.”

Moja pasja – tak określa Albert Darboven, właściciel Akademii Jeździeckiej w Rumi, swoją hodowlę pełnej krwi koni wyścigowych. We własnej stadninie IDEE GESTÜT w Hamburgu wspólnie z Manager Stajni Vanessą Körner hoduje zdrowe, mocne i szybkie konie wyścigowe. To nie tylko hodowla na potrzeby krajowych i międzynarodowych akcji, ale także dla własnej drużyny. Podstawą przy tym jest – zawsze dbać o rozwój, odświeżanie i uzupełnianie linii krwi odnoszącej sukcesy na zawodach i robić to w możliwie naturalnych i zdrowych dla koni warunkach. Temu celowi służą najwyższej klasy pastwiska, najlepsze żywienie i systematycznie przez lata rozwijane stado klaczy. Hodowla koni jest szorstka, ale serdeczna. Świeże powietrze i wolny wybieg – to ważne czynniki dla rozwoju młodych zwierząt. Z tego powodu konie zarówno latem jak i zimą większość czasu spędzają na padokach. Ścieżki szkoleniowe oraz hala umożliwiają indywidualne zajeżdżanie i szkolenie koni. Dzięki nim trenerzy mogą pracować nad zrównoważonym rozwojem każdego konia z osobna.

pokaż więcej >>

Stadnina IDEE leży na obrzeżach miasta, w dzielnicy Hamburg-Rissen, symbolem bliskości rzeki Łaby jest widoczna stąd, położona na brzegu, latarnia morska. Na pastwiskach o powierzchni ok. 40 hektarów, na przestronnych wybiegach, pasą się klacze ze swoimi źrebakami.

Obiekt
Ujeżdżalnia została powiększona o 20 m, także teraz do dyspozycji jest 1000 m2. Dzienne światło z góry przyczynia się do przyjaznej atmosfery w niej panującej. 

Cały teren pastwisk otrzymał nowy system drenażu, konie mają więc optymalne warunki do przebywania na zewnątrz. Podczas zimowych miesięcy wszystkie konie wyścigowe ze stajni Darboven przebywają w stadninie IDEE i tam, pod okiem fachowców, przygotowywane są do następnego sezonu wyścigów. Codzienne przejażdżki piaszczystymi brzegami Łaby w czasie odpływów należą do wypoczynkowego programu dla koni.

Stajnia
Cały kompleks stajni został odnowiony i zmodernizowany w roku 2002. Konie przebywają w jasnych boksach o wielkości od 16 do 22 m2, w większości wyposażonych w wychodzące na zewnątrz okna.

pokaż więcej >>

1970
Stadnina Idee zostaje założona przez Alberta Darbovena. Teren stadniny znajduje się do roku 1989 w dzielnicy Hamburg-Sülldorf przy plaży nad Łabą, razem z hodowlą stadniny Falkenstein, należącą do Horsta-Herberta Alsena.

31.03.1971
Pierwszy wyhodowany przez Alberta Darbovena koń przychodzi na świat, brązowa klacz, która otrzymuje imię Kalauria. Nie bierze wprawdzie udziału w wyścigach, ale jest wspaniałą klaczą hodowlaną, matką między innymi Kalliope, która później wygra wyścig Gontard-Rennen w Baden-Baden.

02.07.1972
Ogier Horst-Herbert jest pierwszym zwycięzcą stadniny w zawodach o nagrodę Hotelu Atlantic w Hamburgu-Horn. Jako roczny koń został nabyty przez stadninę IDEE i wyrósł na zwycięzcę przede wszystkim w wyścigu Fürstenberg-Rennen, na jednego z najlepszych koni wyścigowych swoich czasów, został później reproduktorem stadniny IDEE.

1989
Stadnina Falkenstein musi zostać zamknięta, klacze ze stadniny IDEE znajdują nowy dom w stadninie Kerbella należącej do Hannesa K. Gutschowa, położonej w pobliżu Tinsdaler-Heideweg. Powierzchnia pastwisk wynosi tutaj 45 hektarów, do dyspozycji jest 55 boksów dla koni.

Stadnina IDEE jest ciągle hodowlą średniej wielkości. Rośnie w siłę na początku lat 90-tych, kiedy zostało pokrytych dziewięć klaczy. Jest to duży sukces.

05.07.1992
PIK KÖNIG zwycięża w 123 Derby Niemiec w Hamburgu-Horn, które następca tronu wygrywa jako współfaworyt z dżokejem Billym Newnesem. Niestety kilka tygodni później, podczas wyścigu w Baden, Pik König doznaje urazu, przeskakując w galopie basen z wodą. Wysiłki weterynarzy nie przynoszą skutku, Pik König musi zostać uśpiony.

Inni wielcy zwycięzcy ze stajni IDEE to przede wszystkim Rubina (wyścig Festa-Rennen), Mi Anna (Premio Republiche Marinare, Rzym), Russian Date (wyścigi Münchner Auktionsrennen), Moccaprince (Derby Szwjcarii) oraz KIFTI i POWER-FLAME.

1999
Kifti zwycięża Wielką Nagrodę Meranu, w jednym z najważniejszych biegów z przeszkodami w Europie. Na liście najbardziej utytułowanych koni stadniny IDEE zajmuje z wynikiem 288.404 drugie miejsce, przed Pik König (287.627 Euro). Największą liczbę zwycięstw pośród koni wyścigowych ma urodzony w 1993 roku Power-Flame (331.522 Euro), który utrzymał swój wysoki wyczynowy standard aż do wieku siedmiu lat. Power-Flame wygrywa łącznie cztery biegi grupowe: Europcar-Meile (Gr.2), Ostermann-Pokal, Oettingen-Rennen i Jaguar Maeile (wszystkie z Grupy 3).

Dzisiaj hodowla Alberta Darbovena w jego stadninie IDEE opiera się na pięciu klaczach-matkach, są to: Kibla (prawnuczka Kalaurii, pierwszego wyhodowanego w stadninie IDEE konia), Mi Anna, matka Pik König Pikante, oraz Pistola i Potenza, obie są siostrami zwycięzcy Derby.

pokaż więcej >>
2017
MiejsceWyścigRumak i JeździecZdjęcia
1. 15.06. | Haßloch | 2000m Russian Flamenco 4j. H. | S. Daroszewski  
1. 05.06. | Hannover | 1900m POWER EURO 5j. W. | F. Minarik zobacz
1. 20.05. | Düsseldorf | 1700m Prima Violetta 3j. S. | E. Pedroza zobacz
1. 23.04. | Zweibrücken | 3500m Polski Poseidon 6j. W. | P.A. Johnson zobacz
1. 23.04. | Krefeld | 2200m POWER EURO 5j. W. | F. Minarik zobacz
1. 01.03. | Dortmund | 1950m Russian Flamenco 4j. H. | A. Pietsch zobacz
2016
MiejsceWyścigRumak i JeździecZdjęcia
1. 13.12. | Dortmund | 1950m Russian Flamenco 3j. H. | A. Pietsch zobacz
1. 25.09. | Köln | 1850m Mi Divino 3j. H | E. Pedroza zobacz
1. 20.08. | Bad Doberan | 1900m POWER EURO 4j. W. | I. Ferguson zobacz
1. 28.07. | Bad Harzburg | 3400m Polski Poseidon 5j. W. | C. Chan zobacz
1. 28.05. | Baden-Baden | 1800m POWER EURO 4j. W. | I. Ferguson zobacz
2015
MiejsceWyścigRumak i JeździecZdjęcia
1. 10.05. | Dresden | 5. Rennen FL 2000m KOFFI PRINCE 3j. H. | W. Panov zobacz
1. 03.10. | Berlin | 4. Rennen FL 1800m KOFFI PRINCE 3j. H. | A. de Vries zobacz
2014
MiejsceWyścigRumak i JeździecZdjęcia
1. 08.06. | Berlin Hoppegarten | 6. Rennen FL 2400m Polski Poseidon 3j. H. | W. Panov zobacz
1. 05.09. | Baden-Baden | 5. Rennen FL 1600m Mi Senora 3j. St. | E. Pedroza zobacz
pokaż więcej >>
RokWyścigKońMiejsceJeździec
2013 10.02. | St. Moritz | 6. Rennen FL 1900m Russian Tango 1 J. Bojko
2013 17.02. | St. Moritz | 4. Rennen FL 2000m Russian Tango 1 J. Bojko
2013 21.04. | Berlin | 7. Rennen FL 1600m Koffi Angel 1 W. Panov
2013 11.05. | Baden-Baden | 6. Rennen FL 1600m Koffi Angel 1 W. Panov
2013 20.05. | Köln | 5. Rennen FL 1850m Russian Tango 1 A. Starke
2013 08.06. | Dresden | 5. Rennen FL 2000m Russian Tango 1 E. Predroza
2013 16.06. | Köln | 4. Rennen FL 1850m Koffi Angel 1 W. Panov
2013 30.06. | Hamburg | 6. Rennen FL 1800m Koffi Angel 1 N. Richter
2013 17.08. | Bad Doberan | 6. Rennen FL 1750m Koffi Angel 1 A. Pietsch
2013 24.08. | Baden-Baden | 7. Rennen FL 2000m Polish Vulcano 1 W. Panov
2013 13.10. | Köln | 7. Rennen FL 1600m Koffi Angel 1 W. Panov
RokWyścigKońMiejsceJeździec
2012 22.04. | Krefeld | 3. Rennen FL 2050m Russian Song 1 E. Pedroza
2012 09.06. | Dresden | 5. Rennen FL 2000m Polish Vulcano; 3 j.H. 1 W. Panov
2012 22.08. | Leipzig | 2. Rennen FL 1600m Koffi Angel; 3 j.S. 1 W. Panov
RokWyścigKońMiejsceJeździec
2011 24.04. | Berlin | 6. Rennen FL 2000m Polish Vulcano; 3 j. H. 1 W. Panov
2011 05.07. | München | 5. Rennen FL 1600m Running Home 1 T. Hofer
2011 08.05. | Berlin | 6. Rennen FL 2000m Russian Tango; 4 j.H. 1 E. Pedroza
2011 22.05. | München | 5. Rennen FL 2000m Mi Senor 1 J. Bojko
2011 24.07. | Berlin | 8. Rennen FL 2000m Polish Vulcano; 3 j.H. 1 A. Suborics
2011 28.08. | Baden-Baden | 7. Rennen FL 2000m Polish Vulcano; 3 j.H. 1 A. Suborics
2011 03.10. | Berlin | 2. Rennen FL 2400m Polish Vulcano; 3 j.H. 1 A. Suborics
2011 03.10. | Berlin | 5. Rennen FL 3000m Russian Tango; 4 j.S. 1 E. Pedroza
2011 31.10. | Halle/Saale | 1. Rennen FL 1350m Monsieur de Frappé 1 J. Bojko
2011 26.12. | Neuss | 5. Rennen FL 1900m Mi Senor 1 E. Pedroza
RokWyścigKońMiejsceJeździec
2010 05.04. | Köln | 1. Rennen FL 1600m Russian Tango; 3 j. H. 1 E. Pedroza
2010 05.04. | Köln | 3. Rennen FL 1400m Mi Rubina; 3 j.S. 1 E. Pedroza
2010 01.05. | Düsseldorf | 5. Rennen FL 1700m Russian Tango; 3 j.H. 1 E. Pedroza
2010 18.06. | Bremen | 6. Rennen FL 2100m Russian Tango; 3 j.H. 1 E. Pedroza
2010 11.07. | Hamburg | 7. Rennen FL 2200m Power Eva; 3 j.S. 1 W. Panov
2010 19.09. | Düsseldorf | 4. Rennen FL 1400m Mi Benedict; 5 j.H. 1 J. Bojko
2010 03.10. | Berlin | 7. Rennen FL 2000m Russian Tango; 3 j.H. 1 E. Pedroza
RokWyścigKońMiejsceJeździec
2009 11.04. | Leipzig | 3. Rennen FL 1600m Running Home; 3 j. H. 1 Eduardo Pedroza
2009 23.05. | Baden-Baden | 2. Rennen FL 1600m Mi Benedict; 4 j.F.W. 1 L. Krüllmann
2009 14.06. | Köln | 2. Rennen FL 1850m Power Penny; 3 j. S. 1 Eduardo Pedroza
2009 21.06. | Meran | 4. Rennen FL 3500m Major General; 4 j.W. 1 J. Bartos
2009 28.06. | Hamburg | 3. Rennen FL 1400m Mi Benedict; 4 j.F.W. 1 J. Bojko
2009 05.07. | Hamburg | 9. Rennen FL 2200m Power Penny; 3 j. S. 1 Eduardo Pedroza
2009 16.08. | Köln | 1. Rennen FL 1600m Mi Benedict; 4 j.F.W. 1 Eduardo Pedroza
2009 23.08. | Meran | 3. Rennen FL 3550m Major General; 6 j.W. 1 J. Bartos
2009 20.09. | Frankfurt | 6. Rennen FL 1600m Mi Benedict; 4 j.F.W. 1 E. Frank
RokWyścigKońMiejsceJeździec
2008 01.08. | Bad Doberan | 4. Rennen FL 2050m Picobolo 3j. H. 1 Eduardo Pedroza
2008 07.09. | Baden-Baden | 3. Rennen FL 1800m Picador 4j. H. 1 Eduardo Pedroza
RokWyścigKońMiejsceJeździec
2007 17.03. | Mülheim | 4. Rennen FL 1400m Mi Emma 3j. db. S. 1 J. Bojko
2007 08.04. | Düsseldorf | 7. Rennen FL 1600m Mi Emma 3j. db. S. 1 Eduardo Pedroza
2007 21.04. | Halle | 7. Rennen FL 1750m Mi Violetta 5j. S. 1 Eduardo Pedroza
2007 29.04. | Düsseldorf | 7. Rennen FL 1600m Mi Emma 3. db. S. 1 Eduardo Pedroza
2007 15.05. | Baden Baden | 3. Rennen FL 1400m Major General 4. H. 1 Andreas Suborics
2007 29.06. | Hamburg | 9. Rennen FL 1400m Major General 4. H. 1 Andreas Suborics
2007 28.08. | Baden Baden | 6. Rennen FL 1600m Mi Emma 3. db. S. 1 Andreas Boschert
2007 02.09. | Baden Baden | 2. Rennen FL 1600m Picador 3. j. H. 1 Eduardo Pedroza
RokWyścigKońMiejsceJeździec
2006 01.10. | Hannover | 8. Rennen HR 3400m Polarkönigin, 3j. F.S. 1 P. Pytlik
RokWyścigKońMiejsceJeździec
2005 01.05. | Köln | 9. Rennen FL 2400m Kukri, 4j. b.W. 1 Torsten Mundry
2005 22.05. | Baden-Baden | 2. Rennen FL 2400m Kukri, 4j. b.W. 1 Torsten Mundry
2005 04.06. | Hamburg | 5.Rennen FL 1800m Koffibini, 3j. b.S. 1 Marc Timpelan
2005 04.06. | Hamburg | 9. Rennen FL 2800m Kukri, 4j. b.W. 1 Torsten Mundry
2005 29.07. | Bad Doberan | 2. Rennen FL 1750m Power Pride, 3j. b.S. 1 J.-P. Carvalho
2005 29.07. | Bad Doberan | 5. Rennen FL 1750m Oriole, 3j. F.S. 1 J.-P. Carvalho
2005 31.07. | Bad Doberan | 2. Rennen FL 2050m Mi Violetta, 3j. F.S. 1 Timpelan Marc
2005 18.09. | Frankfurt | 2. Rennen FL 2000m Mi Violetta, 3j. F.S. 1 Torsten Mundry
RokWyścigKońMiejsceJeździec
2004 28.03. | Hannover | 4. Rennen FL 2200m Pocci, 4j. H. 1 Andreas Göritz
2004 23.05. | Baden-Baden | 6. Rennen FL 1600m Polska Infa, 3j. S. 1 Norman Richter
2004 25.05. | Baden-Baden | 8. Rennen HR 3300m Pocci, 4j. H. 1 Dirk Fuhrmann
2004 30.06. | Hamburg | 5. Rennen HR 3400m Pocci, 4j. H. 1 Dirk Fuhrmann
2004 30.07. | Bad Doberan | 3. Rennen FL 1750m Polska Infa, 3j. S. 1 J.P. Carvalho
2004 27.08. | Baden-Baden | 9. Rennen HR 3600m Pocci, 4j. H. 1 Dirk Fuhrmann
2004 18.09. | Hoppegarten | 3. Rennen HR 4100m Pocci, 4j. H. 1 Dirk Fuhrmann
2004 Pocci ist Hindernispferd des Jahres
RokWyścigKońMiejsceJeździec
2003 17.05. | Hoppegarten | 4. Rennen FL 2200m Russian Samba, 4j. S. 1 David V. Smith
2003 14.06. | Dresden | 4. Rennen FL 2000m Russian Samba, 4j. S. 1 David V. Smith
2003 15.06. | Hannover | 2. Rennen FL 2000m Power Queen, 4j. S. 1 O´Reilly, Martin
2003 30.07. | Bad Doberan | 5. Rennen FL 1900m Pocci, 3j. F.H. 1 J.P. Carvalho
2003 03.08. | Bad Doberan | 5. Rennen FL 2050m Power Queen, 4j. S. 1 O´Reilly, Martin
2003 17.08. | Hannover | 7. Rennen FL 2000m Power Queen, 4j. S. 1 O´Reilly, Martin
2003 30.08. | Dresden | 4. Rennen FL 2100m Russian Samba, 4j. S. 1 David V. Smith
2003 14.09. | Hannover | 5. Rennen FL 2100m Russian Samba, 4j. S. 1 David V. Smith
2003 27.09. | Köln | 6. Rennen FL 2400m Russian Samba, 4j. S. 1 David V. Smith
2003 02.11. | Frankfurt | 7. Rennen FL 2150m Russian Samba, 4j. S. 1 David V. Smith
RokWyścigKońMiejsceJeździec
2002 27.07. | Dresden | 3. Rennen FL 1500m Don Martin, 3j. F.W. 1 O´Reilly, Martin
RokWyścigKońMiejsceJeździec
2001 14.04. | Mailand | 2. Rennen FL 2000m Moccaprince, 3j. b.H. 1 Castanheira, Tony
2001 24.06. | Frauenfeld | 1. Rennen FL 2400m L Moccaprince, 3j. b.H. 1 Mundry, Torsten
2001 07.07. | Köln | 2. Rennen FL 1850m Power Max, 4j. F.W. 1 Mundry, Torste
RokWyścigKońMiejsceJeździec
2000 14.05. | Hannover | 7. Rennen FL 2200m Power Max, 3j. F.H. 1 Pedroza, Eduardo
2000 27.06. | Hamburg | 6. Rennen JR 3600m Seejagdrennen Kifti, 10j. db.W 1 Keller, Matthias
2000 30.07. | Hannover | 3. Rennen FL 1400m EBF-Rennen Potenzo (IRE), 2j. b.H. 1 Larsen, Mark
2000 30.07. | Köln | 5. Rennen FL 1600m Gr. III Power Flame, 7j. F.W. 1 Suborics, Andreas
2000 01.11. | München | 5. Rennen FL 1600m N.L. Russian Date,2j.F.H. 1 Mundry, Torsten
RokWyścigKońMiejsceJeździec
1999 16.05. | Köln | 7. Rennen FL 1850m Agl. für 3 Mac Na Heirinn(RE), 3j. b.H. 1 Boschert, Andreas
1999 06.06. | Baden-Baden | 8. Rennen JR 5100m L Kifti, 9j. db.W. 1 Pailhes, Patrick
1999 13.06. | Dresden | 1. Rennen FL 1200m Russian Rumba,2j.db.S. 1 Schikora, Alessandro
1999 15.07. | Bad Harzburg | 5. Rennen HR 3400m Semper Fidelis, 6j. b.H. 1 Marinov, Julian
1999 18.07. | Krefeld | 2. Rennen FL 1400m EBF-Rennen Mi Anna, 2j. b.S. 1 Boschert, Andreas
1999 15.08. | Dielsdorf | 5. Rennen JR 4300m Kifti, 9j. db.W. 1 Fuhrmann, Dirk
1999 28.08. | Dortmund | 5. Rennen FL 1750m Agl. III Pik Königin, 4j. b.S. 1 Boschert, Andreas
1999 12.09. | Krefeld | 9. Rennen FL 2050m Ruby Lava, 3j. db.H. 1 Pedroza, Eduardo
1999 26.09. | Rom | 3. Rennen FL 1500m L Mi Anna, 2j. b.S. 1 Boschert Andreas
1999 26.09. | Meran | 4. Rennen JR 5000m Kifti, 9j. db.W. 1 Fuhrmann, Dirk
1999 26.09. | Meran | 5. Rennen HR 3000m Amateurrennen Semper Fidelis, 6j. b.H. 1 Pailhes, Patrick
1999 03.10. | Hoppegarten | 4. Rennen JR 1600m Russian Rumba,2j.db.S. 1 Newnes, William Anthony P.
1999 19.11. | Turin | 1. Rennen HR 3600m Semper Fidelis, 6j. b.H. 1 Fuhrmann, Dirk
RokWyścigKońMiejsceJeździec
1998 19.04. | Hoppegarten | 4. Rennen FL 1400m Stutenrennen Donna Alicia, 3j. b.S. 1 Smith, David Vincent
1998 01.05. | Mannheim | 7. Rennen FL 4200m Kifti, 8j. db.W 1 Ballmoos, Thomas von
1998 31.05. | Hoppegarten | 2. Rennen FL 1600m Pacaja, 3j. b.S. 1 Smith, David Vincent
1998 30.06. | Hamburg | 5. Rennen FL 3600m Seejagdrennen Kifti, 8j. db.W 1 Keller, Matthias
1998 01.07. | Hamburg | 6. Rennen FL 1600m N.L. Power Flame, 5j. F.W. 1 Boschert, Andreas
1998 14.07. | Bad Doberan | 2. Rennen FL 1800m Prime Rate, 3j. b.S. 1 Smith, David Vincent
1998 18.07. | Bad Doberan | 2. Rennen FL 1350m Mac Na Heirinn(RE), 2j. b.H. 1 Smith, David Vincent
1998 02.08. | Köln | 7. Rennen FL 1600m Gr. III Power Flame, 5j. F.W. 1 Woodburn, Kevin
1998 01.09. | Baden-Baden | 5. Rennen FL 1600m Gr. III Power Flame, 5j. F.W. 1 Boschert, Andreas
1998 26.09. | Köln | 7. Rennen FL 1600m Gr. II Power Flame, 5j. F.W. 1 Boschert, Andreas
1998 27.09. | Meran | 1. Rennen FL 3500m Amateurrennen Kifti, 8j. db.W 1 Pailhes, Patrick
1998 25.10. | Hannover | 3. Rennen FL 1900m Pik Königin, 3j. b.S. 1 Boschert, Andreas
RokWyścigKońMiejsceJeździec
1997 29.05. | Mannheim | 7. Rennen JR 3600m Fegenti Kifti, 7j. db.W. 1 Pailhes, Patrick
1997 30.05. | Baden-Baden | 7. Rennen FL 1600m Agl. I Power Flame, 4j. F.W. 1 Boschert, Andreas
1997 07.06. | Hoppegarten | 3. Rennen FL 2200m Rumia, 3j. b.S. 1 Woodburn, Kevin
1997 02.07. | Hamburg | 7. Rennen FL 1600m N. L Power Flame, 4j. F.W. 1 Boschert, Andreas
1997 03.08. | Köln | 7. Rennen FL 1600m Gr. III Power Flame, 4j. F.W. 1 Woodburn, Kevin
1997 30.08. | Dresden | 1. Rennen FL 1200m Donna Alicia, 2j. b.S. 1 Smith, David Vincent
1997 27.09. | Köln | 7. Rennen FL 1600m Gr. II Power Flame, 4j. F.W. 1 Boschert, Andreas
RokWyścigKońMiejsceJeździec
1996 17.03. | Köln | 2. Rennen HR 3400m Kifti, 6j. db.W. 1 Kousek, Jiri
1996 12.05. | Köln | 7. Rennen FL 2200m Agl. III Pepper Wind, 4j. F.H. 1 Tylicki, Andrzej
1996 16.05. | Magdeburg | 5. Rennen FL 1900m Kibo, 3j. db.W. 1 Smith, David Vincent
1996 04.06. | Baden-Baden | 3. Rennen FL 2400m Agl. III Pepper Wind, 4j. F.H. 1 Tylicki, Andrzej
1996 16.06. | Köln | 3. Rennen FL 1900m Power Flame, 3j. F.H. 1 Schiergen, Peter
1996 06.07. | Hamburg | 7. Rennen FL 1400m Agl. Donna Divina, 3j. F.S. 1 Boschert, Andreas
1996 14.07. | Hoppegarten | 8. Rennen FL 1800m Agl. III Power Flame, 3j. F.H. 1 Boschert, Andreas
1996 05.08. | Hannover | 8. Rennen FL 1760m Agl. III Power Flame, 3j. F.H. 1 Boschert, Andreas
1996 25.08. | Baden-Baden | 7. Rennen FL 1800m RQ-Agl Power Flame, 3j. F.H. 1 Boschert, Andreas
1996 07.09. | Mühlheim | 2. Rennen FL 1400m Agl. III Donna Divina, 3j. F.S. 1 Boschert, Andreas
1996 21.09. | Hoppegarten | 1. Rennen FL 1600m Rhodos Boy, 2j. F.H. 1 Smith, David Vincent
1996 23.11. | Köln | 2. Rennen HR 3400m Kifti, 6j. db.W. 1 Fuhrmann, Dirk
RokWyścigKońMiejsceJeździec
1995 11.06. | Hannover | 7. Rennen FL 2000m Pepper Wind, 3j. F.H. 1 Bocskai, Georg
1995 11.06. | Zweibrücken | 10. Rennen JR 3500m Kifti, 5j. db.W. 1 Keller, Matthias
1995 20.08. | Frankfurt | 7. Rennen FL 1550m Roma Libera, 3j. F.S. 1 Huber, Gerhard
1995 29.08. | Baden-Baden | 8. Rennen JR 3600m Agl. M Kifti, 5j. db.W. 1 Loven, Niclas
1995 03.09. | Baden-Baden | 3. Rennen FL 1400m RQ-Agl Rubino, 4j. db.H. 1 Boschert, Andreas
1995 31.10. | Halle | 5. Rennen FL 1200m Donna Divina, 2j. F.S. 1 Boschert, Andreas
1995 25.11. | Köln | 3. Rennen HR 3400m Kifti, 5j. db.W. 1 Fuhrmann, Dirk
RokWyścigKońMiejsceJeździec
1994 06.03. | Köln | 1. Rennen FL 1600m Legrenzi, 3j. Dbsch.H. 1 Schiergen, Peter
1994 27.03. | Hannover | 2. Rennen FL 1600m Radikale, 3j. b.S. 1 1 Boschert, Andreas
1994 17.04. | Düsseldorf | 1. Rennen FL 2200m Potenza, 3j. b.S. 1 1 Boschert, Andreas
1994 20.04. | Köln | 2. Rennen FL 1900m Kasandi, 3j. db.S. 1 1 Huber, Gerhard
1994 01.06. | Baden-Baden | 3. Rennen FL 2400m Agl. II Medicenal (GB), 4j. b.S. 1 Boschert, Andreas
1994 26.06. | Hamburg | 9. Rennen FL 2400m Agl. II Medicenal (GB), 4j. b.S. 1 Boschert, Andreas
1994 29.07. | Dortmund | 3. Rennen FL 3200m Kalosi, 3j. b.S. 1 Keller, Matthias
1994 08.08. | Hannover | 4. Rennen FL 1600m Rubino, 3j. db.H. 1 Boschert, Andreas
1994 26.08. | Baden-Baden | 9. Rennen FL 1500m Agl. I Rubino, 3j. db.H. 1 Boschert, Andreas
1994 24.09. | München | 4. Rennen FL 3200m Kifti, 4j. db.W. 1 Keller, Matthias
1994 16.10. | Köln | 8. Rennen FL 1600m Agl. III Rubino, 3j. db.H. 1 Hellier, Terence
1994 15.11. | Dortmund | 6. Rennen FL 2500m Kifti, 4j. db.W. 1 Schiergen, Peter
RokWyścigKońMiejsceJeździec
1993 13.06. | Köln | 2. Rennen FL 2400m Kifti, 3j. db.W. 1 Boschert, Andreas
1993 14.07. | Köln | 7. Rennen FL 2900m Agl. III Kifti, 3j. db.W. 1 Boschert, Andreas
1993 26.09. | Köln | 4. Rennen FL 2900m Agl. III Kifti, 3j. db.W. 1 Boschert, Andreas
RokWyścigKońMiejsceJeździec
1992 10.05. | Düsseldorf | 5. Rennen FL 2200m Pik König, 3j. db.H. 1 Boschert, Andreas
1992 31.05. | Baden-Baden | 4. Rennen FL 2000m Pik König, 3j. db.H. 1 Boschert, Andreas
1992 21.06. | Bremen | 6. Rennen FL 2200m L Pik König, 3j. db.H. 1 Newnes, William Anthony P.
1992 05.07. | Hamburg | 6. Rennen FL 2400m Gr. I Pik König, 3j. db.H. 1 Newnes, William Anthony P.
RokWyścigKońMiejsceJeździec
1991 01.09. | Magdeburg | 1. Rennen FL 1350m Levante, 2j. R.S. 1 Richter, Gunter
RokWyścigKońMiejsceJeździec
1990 03.06. | Gelsenkirchen | 2. Rennen FL 2400m Laski, 3j. Dbsch.H. 1 McGarrity, Lester
1990 21.07. | Gelsenkirchen | 1. Rennen FL 1200m EBF-Rennen Russland, 2j. F.S. 1 McGarrity, Lester
1990 26.08. | Baden-Baden | 6. Rennen FL 2200m Agl. III Laski, 3j. Dbsch.H. 1 McGarrity, Lester
RokWyścigKońMiejsceJeździec
1989 27.03. | Köln | 6. Rennen FL 1600m Agl. I Florano, 4j. b.H. 1 Suerland, Ralf
1989 26.05. | Baden-Baden | 3. Rennen FL 1800m L Rubina, 3j. db. S. 1 Alafi, Peter
1989 17.09. | Düsseldorf | 6. Rennen FL 1700m Agl. I Florano, 4j. b.H. 1 Woodburn, Kevin
RokWyścigKońMiejsceJeździec
1988 04.05. | Mühlheim | 1. Rennen JR 4000m Hakimi (FR), 7j. b.W. 1 Schütz, Andreas
1988 24.07. | Düsseldorf | 3. Rennen FL 1700m Florano, 3j. b.H. 1 Remmert, Peter
1988 26.08. | Baden-Baden | 4. Rennen FL 1500m Agl. IV Papageno, 3j. db.W. 1 Remmert, Peter
1988 28.08. | Baden-Baden | 1. Rennen FL 1200m Rubina, 2j. db. S. 1 Alafi, Peter
1988 31.08. | Baden-Baden | 1. Rennen FL 1400m EBF-Rennen Kalamata, 2j. db. S. 1 Remmert, Peter
RokWyścigKońMiejsceJeździec
1987 07.06. | Bremen | 2. Rennen JR 4000m Tizoc, 5j. b.H. 1 1 Lühnenschloss, Tom
1987 19.09. | Aarau | 1. Rennen FL 2100m Papageno, 2j. b.W. 1 Prou, S.
1987 25.10. | Düsseldorf | 2. Rennen FL 1400m Florano, 2j. b.H. 1 Remmert, Peter
RokWyścigKońMiejsceJeździec
1986 23.03. | Köln | 4. Rennen FL 2400m RQ-Agl Pikante, 4j. F.S. 1 Remmert, Peter
1986 31.03. | Köln | 2. Rennen FL 2200m Landina, 3j. Bsch.S. 1 Remmert, Peter
1986 12.04. | Köln | 10. Rennen FL 2200m Agl. III Pikante, 4j. F.S. 1 Remmert, Peter
1986 23.04. | Neuss | 2. Rennen FL 1650m Sunfire, 3j. db. W. 1 Remmert, Peter
1986 24.05. | Baden-Baden | 6. Rennen FL 2500m Agl. III Tizoc, 4j. b.H. 1 Remmert, Peter
1986 27.07. | Ovrevoll | 1. Rennen FL 3800m Hakimi (FR), 5j. b.W. 1 Lühnenschloss, Tom
1986 31.08. | Baden-Baden | 9. Rennen FL 4150m L Hakimi (FR), 5j. b.W. 1 Schütz, Andreas
1986 02.09. | Baden-Baden | 8. Rennen FL 2200m Agl. III Tizoc, 4j. b.H. 1 Mäder, Lutz
1986 24.09. | Neuss | 8. Rennen FL 2100m Amateurrennen Hakimi (FR), 5j. b.W. 1 Molenda, Regina
1986 08.11. | Neuss | 4. Rennen FL 1650m Agl. IV Sunfire, 3j. db.W. 1 Remmert, Peter
RokWyścigKońMiejsceJeździec
1985 12.05. | Köln | 2. Rennen HR 3400m Hakimi (FR), 4j. b.W. 1 Ehlen, Dietrich
1985 04.06. | Baden-Baden | 8. Rennen HR 3300m L Hakimi (FR), 4j. b.W. 1 Ehlen, Dietrich
1985 02.07. | Hamburg | 1. Rennen FL 1800m Hakimi (FR), 4j. b.W. 1 Remmert, Peter
1985 07.07. | Hamburg | 10. Rennen FL 2400m RQ-Agl Tizoc, 3j. b.H. 1 Remmert, Peter
1985 21.07. | Frankfurt | 10. Rennen FL 2400m Agl. IV Tizoc, 3j. b.H. 1 Remmert, Peter
RokWyścigKońMiejsceJeździec
1984 21.03. | Köln | 7. Rennen FL 1900m Agl. IV Hakimi (FR), 3j. b.W. 1 Mäder, Lutz
1984 02.05. | Köln | 2. Rennen FL 1600m Kalergis, 3j. db.H. 1 Mäder, Lutz
1984 13.10. | Neuss | 2. Rennen HR 3000m Hakimi (FR), 3j. b.W. 1 Ording, Georg
RokWyścigKońMiejsceJeździec
1983 03.04. | Düsseldorf | 3. Rennen FL 2200m Ludwig, 7j. b.H. 1 Mäder, Lutz
1983 11.05. | Düsseldorf | 7. Rennen FL 2200m Amateurrennen Ludwig, 7j. b.H. 1 Harzheim, Rolf
1983 26.06. | Hamburg | 9. Rennen JR 3600m Ludwig, 7j. b.H. 1 Trybuhl, Andreas
pokaż więcej >>

Jeśli chcą się Państwo z nami skontaktować – nasze dane kontaktowe:

Stadnina IDEE GmbH & Co.KG
Vanessa Körner
Pinkertweg 13
22113 Hamburg

E-Mail: info@gestuet-idee.de

Telefon: 040 / 73 33 50
Faks:  040 / 73 33 51 06

pokaż więcej >>